بازار فروش کشمش سبز آفتابی

بازار فروش کشمش سبز آفتابی از مناسب ترین و درجه یک ترین محصولات و نازلترین قیمت برای فروش در بازار خود دارند تا رضایت متقاضی را به خود جلب نماید و به سود بالایی دست یابند که علاوه بر آن روی بسته کشمش، ارزش غذایی، کیفیت و مشخصات، قیمت کشمش، شرایط نگه داری، موارد مصرف، خواص و فواید را درج می نمایند و برای مشتریان دائمی یک سری خدمات ویژه در نظر گرفته می شود تا با خرید از آن جا از این خدمات بهره مند شوند.

بازار فروش کشمش سبز آفتابی

بررسی کیفی انواع کشمش سبز

بررسی کیفی انواع کشمش سبز یکی از راه های بررسی کیفی کشمش سبز آفتابی، اندازه آن می باشد یعنی هر چه کشمش سبز دانه درشت تر و بزرگ تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد از این رو بهترین گزینه برای خرید می باشد.

کشمش سبز پوستی شفاف و درخشان دارد و هم چنین چین و چروک کمی دارد که از این رو ویژگی می توان به تازگی کشمش پی برد که بطبع طعم و مزه ای عالی دارد که با خوردن می توان طعم و مزه عالی آن را تشخیص داد که شیرینی آن به اندازه می باشد و با خوردن دل را نمی زند.

عطر آن یکی دیگر از راه های بررسی کیفی می باشد زیرا این نوع کشمش عطر انگور تازه را دارند که با بوییدن قابل استشمام می باشد و عطر آن تمام اتاق را فرا می گیرد ولی اگر بوی ترشیدگی میداد بدانید قند های درون کشمش تخمیر شده است از این رو از کشمش های ترش شده خریداری نکنید.

سطح کشمش باکیفیت باید سالم و بدون آسیب دیدگی باشد و هیچ سوراخ یا خرابی روی آن قابل مشاهده نمی باشد که این نشان از سالم بودن کشمش می باشد و همین طور باید سنگین وزن باشد تا بتوان سالم بودن آن را تشخیص دهیم.

مراحل کاشت انواع کشمش سبز

مراحل کاشت انواع کشمش سبز برای تهیه انواع کشمش سبز کافی است به هر مقدار که دوست دارید انگور سبز خریداری نماید آن ها را بشوید تا ضد عفونی شوند سپس اجازه دهید تا انگور های شسته شده خشک شوند و حالا دانه های انگور را از خوشه جدا کنید.

پارچه تمیزی درون حیاط پهن کنید و انگور ها را با فاصله معینی روی پارچه بچینید تا آفتاب به طور مستقیم به انگور ها بتابد و آب های درون آن را از بین ببرد که این عمل حدود سه الی چهار روز طول می کشد که برای تست آن یکی از کشمش ها را درون دهان قرار دهید تا درصد رطوبت آن را تشخیص دهید.

انگور ها نباید بیش از اندازه بدون رطوبت شوند که قابل مصرف نباشد و همین طور انگور ها نباید درصد رطوبت بالایی داشته باشند زیرا باعث خرابی زود هنگام می شود و قابل استفاده نیست از این رو برای این که ماندگاری بیشتری داشته باشند باید رطوبتی به اندازه باشد.

سپس کشمش های جمع آوری شده را درون ظرف مخصوص بریزید و ظرف را درون یخچال قرار دهید تا از خرابی زود هنگام جلوگیری کند و همین طور در هنگام تهیه کشمش بهتر است انگور ها را با فاصله معین از هم قرار دهید تا در هنگام خشک شدند بهم نچسبند و کیفیت خود را از دست ندهند.

شرکت عرضه کشمش سبز آفتابی

شرکت عرضه کشمش سبز آفتابی شرکت عرضه کشمش ضایعاتی انواع کشمش های سبز آفتابی را به صورت آنلاین و غیر حضوری به بازار عرضه می کنند تا افراد با توجه به موقعیت خود از نزدیک مکان نیاز خود را خریداری کنند که با عرضه آنلاین، باعث دسترسی راحت افراد می باشد طوری که در صورت نیاز با مراجعه به این مراکز می توانند کشمش ارزان خریداری کنند.

شرکت عرضه از باکیفیت ترین کشمش به صورت عمده و بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کنند تا افراد از خرید خود اطمینان حاصل نمایند که علاوه بر آن محصولات بسته بندی شده را با قیمت کمتر به بازار ارسال می کنند تا اعتبار شرکت خود را افزایش دهد.

 • تبلیغات: 
  1. زرشک قرمز کرمانشاه تهران مشهد
  2. مصرف زرشک برای تقویت قوای جنسی
  3. زرشک و انواع آن در ایران
  4. زرشک سیاه + قیمت خرید فروش
3

 1. سلام وقت بخیر
  مطالب سایت و محصولات کشمش سبز افتابی را دیدم. قبلا هم از محصولات کشمش این سایت خریداری کردم به شما هم توصیه میکنم خریداری کنید.ایا کشمش پلویی هم دارید؟

 2. سلام. به خاطر توصیه پزشکان برای خواص کشمش با سایت شما به طور اتفاقی اشنا شدم و سفارش کشمش سبز آفتابی انجام دادم. بسیار عالی و بسته بندی مناسبی داشت. متشکرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما