نرخ کشمش پلویی سیاه

کشمش از دسته ی آجیل ها می باشد و در واقع انگور خشک و فراوری شده را کشمش گویند، کشمش به دلیل فواید زیادی که دارد همواره توسط متخصصان تغذیه توصیه به مصرف می شود، از این رو تولید کنندگان کشمش همواره درتلاش برای تولید انواع کشمش چون کشمش پلویی سیاه به صورت مرغوب می باشند، این نوع کشمش پلویی جز کشمش های شناخته شده می باشد و نرخ کشمش پلویی سیاه نسبت به دیگر کشمش های پلویی به دلیل نحوه ی فراوری و نوع انگور به کار برده بالا تر می باشد.

نرخ کشمش پلویی سیاه

آشنایی با ارزش غذایی کشمش

آشنایی با ارزش غذایی کشمش همان طور که می دانید کشمش دارای ارزش غذایی بالایی می باشد که در ادامه به دچند مورد از آن اشاره می شود :

  • کشمش سرشار از زیادی آنتی اکسیدان چون ویتامین CوB6 می باشد که مانع آسیب رساندن به سلول‌ های پوست می‌ شود و در نتیجه موجب جوان سازی آن میگردد. یکی دیگر از فواید آنتی اکسیدان موجود در کشمش بدون شک کمک به ترمیم سریع پوستی که دچار آسیب و زخم شده می باشد. کشمش باعث تاخیر در روند پیری که ازجمله باعث افتادگی و چروک های بسیار در پوست می شود .
  • کشمش به دلیل داشتن مقدار زیاد منیزیم و پتاسیم می‌ تواند اسید معده را کم کرده و مانع زخم معده گردد. کشمش پلویی باعث دفع سموم اضافی در کبد می شود، که مواد دارویی که امروزه مصرف زیاد دارد، باعث تجمع این مواد در کبد می شود که کشمش باعث پاکسازی کبد از این سموم می شود.
  • فیبر بالای کشمش پلویی باعث عملکرد بهتر دستگاه گوارش از جمله روده و معده می شود.
  • کشمش سرشار از کلسیم می باشد که برای افرادی که دچار کمبود کلسیم می باشند توصیه می شود، در رژیم غذایی خود به کشمش پلویی آفتابی توجه ویژه کنند.

بازار عرضه کشمش پلویی سیاه

بازار عرضه کشمش پلویی سیاه این مرکز یکی از اولین ها در عرضه کشمش پلویی سیاه در سراسر کشور، با بهترین کیفیت می باشد. یکی از اصلی ترین مقوله در امر عرضه مواد غذایی بدون شک کیفیت محصول می باشد که این امر در مواد غذایی دو چندان میشود زیرا کیفیت مواد غذایی موضوع گسترده ای است که عمدتاً روشهای تولید، آماده سازی و نگهداری مواد غذایی را به منظور حفظ کیفیت و مرغوبیت آنها مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

به‌همین دلیل این مرکز سعی دارد با استفاده از بهترین دستگاه ها در امر بسته بندی و شستشو و خشک کردن کشمش ها به امر توجه ویژه ای کند تا علاوه بر قرار گرفتن در رده صادر کنندگان نمونه کشمش ، رضایت حداکثری مشتری را نیز جلب کند. این بازرگانی با هدف توزیع کشمش پلویی عمده با حذف واسطه ها و دلالان بازار سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان خریدار گرامی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما