تولید کشمش سبز بدون هسته به صورت مستقیم

همان طور که می دانید کشمش سبز در ایران بسیار رایج می باشد زیرا ایران یکی از کشور هایی است که دارای مزارع فراوان انگور می باشدو همین دلیل باعث شده است که خریدو فروش کشمش در ایران بسیار شایع شود.کشمش سبز بدون هسته کشمش هایی هستند هستند که توسط نور خورشید یا با وسایل و امکانات دیگر خشک می شوند.علاوه بر این کشمش ها از نظر خواصیت نیز خواص بسیار بالایی دارند که ما در این مقاله فواید کشمش و اثرات آن بر بدن را بررسی خواهیم کرد. پس برای آشنایی بهتر درباری کشمش سبز بدون هسته و خرید و فروش عمده و خرده آن تا انتهای مقاله با ما در ارتباط باشید.

تولید کشمش سبز بدون هسته به صورت مستقیم

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت کشمش سبز

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت کشمش سبز در این بخش بر عوامل تاثیرگذار بر کشمش سبز می پردازیم، زیرا عوامل بسیاری کیفیت کشمش را تعیین می کند. تا جایی که هرچه کیفیت انگور بالاتر باشد کشمش آن نیز مرغوب تر می شود و کشمش مرغوب نیز در امر صادرات نیز جایگاه ویژه ای دارد.ما در این بخش نیز عوامل تاثیر گذار بر کیفیت کشمش را نام می ببریم.

 1. نوع انگور
 2. نحوی خشک کردن انگور
 3. شرایط آب و هوایی انگور
 4. اندازه انگور

که هر مورد را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.اولین مورد تاثیر گذار بر کیفیت انگور نوع انگور کشتی می باشد. نوع انگوری که خشک می شود در تعیین کیفیت کشمش تاثیر دارد. پس هر چه گونه انگور ما مرغوب تر باشد کشمش آن نیز مرغوب تر خواهد بود.و برعکس خشک کردن انگور نامرغوب نیز کیفیت کشمش را تا حدود زیادی پایین می آورد.

دومین مورد از عوامل موثر بر کیفیت انگور نحوی خشک کردن آن می باشد.امروزه از روش های زیادی برای خشک کردن انگور و تبدیل ان به کشمش استفاده می شود.ولی رایج ترین روش، خشک کردن انگور زیر تابش نور خورشید می باشد. دومین روش خشک کردن انگور زیر سایه می باشدبه گونه ای که انگور را زیر سایه قرار داده و انگور طی مدتی خشک خواهد شد.روش دیگر خشک کردن انگور روش تیزابی می باشد و انگور طی ۵ الی ۶ روز طول می کشد تا خشک شود .

این روش از بهترین روش های خشک کردن انگور می باشد زیرا در این روش درشتی دانه های انگور حفظ می شود و باعث افزایش کیفیت آن خواهدشد.

سومین عامل موثر در افزایش کیفیت کشمش شرایط آب و هوایی انگور می باشد.بهترین مکان برای رشد انگور نواحی معتدله می باشد. به گونه ایی که درجه هوا به گونه ای باشد که رشد درخت را آسانتر کند که این نیز در کیفیت انگور و کشمش آن تاثیر فراوان دارد.

عامل اخر در عامل افزایش کیفیت کشمش سبز اندازه های انگور خشک شده می باشد به گونه ایی که انگور سبز گونه های متفاوتی دارد و تا جایی که انگور ها درشت تر باشد کشمش خشک شده آن کیفیت بهتر و بیشتری خواهد داشت.

مزایای مصرف کشمش برای معده

مزایای مصرف کشمش برای معده

مصرف روزانه کشمش سبز مرغوب فواید بسیار زیادی برای بدن انسان دارد.به همین خاطر بسیاری از ورزشکاران برای جبران انرژی از دست رفته از کشمش استفاده می کنند.علاوه بر این کشمش بسیار مفید می باشد که در اینجا ما مزایای آن را برای شما خواهیم گفت.

مزایای کشمش برای معده انسان:

 1. یکی از فواید بسیار خوب مصرف کشمش سبز رفع خستگی و کسالت می باشد. شما برایتان پیش آمده که بسیاری از مواقع احساس خستگی می کنید که با مصرف کشمش سبز شما می توانید به رفع خستگی خود کمک کنید.
 2. کشمش سبز از آنجایی که قند مفیدی دارد تاثیر بسزایی در کاهش وزن دارد. شما می توانید با مصرف روزانه کشمش مقدار زیادی از کالری را بسوزانید و به کاهش چربی و کاهش وزن کمک کنید.
 3. از آنجایی که کشمش سبز دارای کلسیم فراوانی است در درمان پوکی استخوان بسیار مفید می باشد. پس استفاده دائم از کشمش باعث تقویت استخوان ها شده و از پوکی استخوان ها به طور جدی پیشگیری می کند.
 4. از انجایی که بسیاری از افراد در زمینه جنسی اختلال دارند و دچار مشکل می شوند می توانند با استفاده از کشمش اختلالات جنسی خود را تا حدود زیادی درمان کنند زیرا کشمش سبز به دلیل مواد معدنی که دارد در این زمینه بسیار مفید می باشد.
 5. یکی دیگر از فواید بسیار موثر در استفاده از کشمش کاهش کلسترول خون می باشد که استفاده روزانه از کشمش از بیماری های قلبی جلوگیری می کند.

چگونگی تشخیص کشمش سبز بدون هسته

چگونگی تشخیص کشمش سبز بدون هسته برای تشخبص کشمش سبز بدون هسته راه های مختلفی وجود دارد که در این بخش به توضیح آن موارد خواهیم پرداخت.از انجایی که کشمش گوشتی سبز بدون هسته هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ کیفیت بسیار با کشمش هسته دار تفاوت دارد. شما برای تشخیص کشمش سبز بدون هسته ابتدا باید به ظاهر ان نگاه کرد که کشمش بدون هسته ظاهری زیبا دارد و از نظر اقتصادی خواهان بسیار زیادی دارد. شما می توانید با دست زدن به کشمش نیز به هسته دار یا بدون هسته بودن آن را تشخیص دهید‌.

باید گفت که کشمش بدون هسته و کشمش محلی از لحاظ تجاری نیز خواهان بسیاری در ایران دارد که شما می توانید با خرید و فروش انواع کشمش سود هنگفتی را به جیب بزنید. علاوه بر موارد بالا تولید کشمش بدون هسته در ایران بسیار زیاد شده است زیرا تجارت کشمش و صادرات آن به کشور های اروپایی و کشور های همسایه سود کلانی دارد.

سفارش عمده کشمش سبز درجه یک

سفارش عمده کشمش سبز درجه یک ‌از انجایی که در ایران مزارع انگور بسیاری وجود دارد خرید و فروش کشمش در ایران بسیار پر رونق می باشد.در ایران بازار هایی بسیاری وجود دارند که در آن معاملات کشمش صورت می گیرد‌. خرید و فروش کشمش در ایران هم به صورت عمده و هم به صورت خرده وجود دارد. برای سفارش عمده کشمش خراسان شمالی شما می توانید با افراد مجرب که در این زمینه تجربه ی کافی دارند مشاوره بگیرید. خرید کشمش سبز به صورت خرده نسبت به کشمش به صورت عمده قیمت بیشتری دارد ولی خرید کشمش به صورت عمده و صادرات ان به کشور های همسایه سود هنگفتی را در پی خواهد داشت.اما شما باید در زمینه خرید و فروش کشمش بسیار مهارت داشته باشید تا در این زمینه ضرر عایدتان نشود.

زیرا در بازار های ایران نیز افرادی سود جو وجود دارند که با کلاه برداری و فروش کشمش های نامرغوب باعث زیان مشتریان و خریداران تازه کار می شوند. پس شما برای سفارش کشمش سبز و خرید عمده آن می توانید با کارکنان و مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.

 • تبلیغات: 
  1. کارخانه تولید کشمش سبز ارگانیک بسته بندی
  2. آیا می دانستید کشمش باعث کاهش افسردگی می شود؟
  3. خرید مستقیم کشمش آفتابی بیدانه
  4. خواص کشمش پلویی طلایی
1

 1. سلام وقت بخیر
  سفارشم به دستم رسید کیفیت خوبی داشت واقعا کشمش ها بدون هسته بودند لذت بردم از خریدم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما